Yhteystiedot

KAJAANI

Vesikattopalvelu Kemppainen Oy
Lankkukuja 6 (ent. Petäisentie 2)
87400 KAJAANI
puh. 08 613 4228

LASKUTUS:
Vesikattopalvelu Kemppainen Oy
c/o Tilipalvelu Jouni Korhonen Oy
Kuurnantie 7 87100 Kajaani

Verkkolaskuosoite
003717440432
OKOYFIHH


Toimitusjohtaja
Urakkalaskenta ja -myynti
 
Kusti Kemppainen
kemppainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 040 738 8007

 
Tekninen myynti
Varma tehdasmyynti, kattovarusteet
Matti Parviainen
myynti@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8002


Toimialajohtaja
Varma ilmanvaihto, kattohuolto

Pekka Vähäkangas
pekka.vahakangas@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8006


Toimialajohtaja
Varma kattourakointi

Kari Komulainen
kari.komulainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 050 524 3199

                    
Työnjohtaja
Varma ilmanvaihto

Mikko Heikkinen
mikko.heikkinen@vesikattopalvelu.fi 
puh. 044 742 8007


Työnjohtaja
Varma kattohuolto
Simo Lundberg
kattohuolto@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8005


Työmaapäällikkö
Varma rakentaminen
Työsuojelupäällikkö

Erkki Hujanen
erkki.hujanen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8001


Tehtaanjohtaja
Varma tehdasmyynti
Sadevesi ja kattoturva urakkamyynti

Antti Zils-Leinonen
antti.zils-leinonen@vesikattopalvelu.fi
puh. 044 742 8003

 

Talouspäällikkö
Talous, hallinto ja järjestelmät
Mika Rautiainen
mika.rautiainen@vesikattopalvelu.fi
puh. 0400 154 853



 

KUUSAMO

Vesikattopalvelu Kuusamo Oy
Nuottatie 1 (Werstas)
93600 Kuusamo




 
LASKUTUS:
Vesikattopalvelu Kuusamo Oy
c/o Tilipalvelu Jouni Korhonen Oy
Kuurnantie 7
87100 Kajaani

Verkkolaskuosoite
003721821385
OKOYFIHH

 

Toimitusjohtaja
Jarkko Ronkainen
jarkko.ronkainen@vesikattopalvelu.fi  
puh. 0400 203 709

Työnjohto, peltityöt
Arto Raistakka
arto.raistakka@vesikattopalvelu.fi
puh. 040 508 6157



 

NURMES

Vesikattopalvelu Nurmes Oy
Teollisuustie 8A
75530 NURMES

Paikalla sopimuksen mukaan

LASKUTUS:
Vesikattopalvelu Nurmes Oy

c/o Tilipalvelu Jouni Korhonen Oy
Kuurnantie 7
87100 Kajaani

Verkkolaskuosoite
003726775031
OKOYFIHH 

 
Toimitusjohtaja
Harri Munter
harri.munter@vesikattopalvelu.fi
puh. 040 159 1112

 
 

Yhteydenotto- ja asiakaspalautelomake

Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia
Toimispiste *
Etunimi *
Sukunimi *
Sähköpostiosoite
Osoite
Puhelinnumero
Viesti *

© Vesikattopalvelu Kemppainen Oy
Lankkukuja 6, 87400 KAJAANI
puh. 08 613 4228
© Vesikattopalvelu Kuusamo Oy
Nuottatie 1 (Werstas), 93600 Kuusamo
puh. 0400 203 709
© Vesikattopalvelu Nurmes Oy
Teollisuustie 8A, 75530 Nurmes
puh. 040-159 1112